اجتماع ایران ترکیه ایرانی فوتبال

اجتماع: ایران ترکیه ایرانی فوتبال افتخاری بازیکنان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل به رهبر کره شمالی داده نشده است ، مرد موشکی&quot، سی دی &quot

وزارت امور خارجه آمریکا اخبار رسانه‌های کره جنوبی مبنی بر اینکه پامپئو یک سی دی خواننده معروف “التون جان” تحت عنوان “مرد موشکی” را به رهبر کره شمالی داده هست، ت

به رهبر کره شمالی داده نشده است ، مرد موشکی&quot، سی دی &quot

سی دی "مرد موشکی" به رهبر کره شمالی داده نشده است

عبارات مهم : آمریکا

وزارت امور خارجه آمریکا اخبار رسانه های کره جنوبی مبنی بر اینکه پامپئو یک سی دی خواننده معروف “التون جان” تحت عنوان “مرد موشکی” را به رهبر کره شمالی داده هست، تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از نیوزویک دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در گذشته بارها به کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به خاطر برنامه هایی تسلیحات اتمی و آزمایشات موشک بالستیک کشورش به عنوان “مرد موشکی کوچک” اشاره کرده بود.

ترامپ حتی از این اسم مستعار جهت اشاره به کیم جونگ اون در وقت صحبت در مجمع عمومی شرکت ملل در سال 2017 میلادی استفاده کرد.

علی رغم گزارشات انتشار یافته از جانب رسانه های کره جنوبی، هدر نائورت سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ان بی سی نیوز گفت: هیچ سی دی ای به رهبر کره شمالی داده نشده است.

روزنامه چوسون ایلبو کره جنوبی با اشاره به یک منبع ناشناس در واشنگتن اعلام کرده بود که عنوان سی دی ” مرد موشکی” در جریان نشست تاریخی سنگاپور مطرح شد بعد ازآنکه ترامپ متوچه شد رهبر کره شمالی تاکنون این موزیک معروف را نشنیده است.

این مساله موجب شد تا ترامپ از پامپئو بخواهد تا در جریان سومین سفرش به کره شمالی این سی دی التون جان را با خود به کره شمالی ببرد.

این در حالی است که هنوز تایید نشده که آیا چنین مکالمه ای میان ترامپ و پامپئو صورت گرفته است یا خیر؟

به دنبال نشست تاریخی سنگاپور ترامپ و کیم بیانیه ای یکسان صادر کردند و در آن گفتند هر دو طرف به خلع سلاح اتمی پایبند هستند.

اگر چه این سی دی به کیم جونگ اون تحویل داده نشده ولی هدر نائوت تایید کرد که نامه ای از جانب ترامپ به مقامات کره شمالی تقدیم شده است است.

به رهبر کره شمالی داده نشده است ، مرد موشکی&quot، سی دی &quot

واژه های کلیدی: آمریکا | رسانه ها | کره جنوبی | کره جنوبی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz